Sausio 18 2020 08:38:56
Navigacija
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 2
· Naujausias narys: saulius

Parama 2 %


   Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą Rokiškio rajono stalo teniso klubui "ROKIS".

    Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio. Paramą galite skirti dviem būdais:

   1.  Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.

   2.  Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galite siųsti tik vieno asmens deklaraciją.

   Formos pildymui Jums tereikės žinoti Stalo teniso klubo "ROKIS" paramos gavėjo kodą: 303240459.
Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Šaukykla
You must login to post a message.

Treniruotės pirmadienį ir trečiadienį 19-21 val., penktadienį 17-19 val.Užkrauta per 0.01 sekundes - 19 užklausos 236,060 unikalūs lankytojai